Где и как отпразновать?
В центре

Малюкові важливо, щоб батьки були поруч не тільки в навчанні, а й у іграх.
Саме тому ми створили цікаве, захоплююче простір для сімейного відпочинку - «МістоГрай» - ДИТЯЧЕ МІСТО, в якому э БАЖАННЯ  ЖИТИ, де сім'я зможе дізнатися щось нове разом, дізнатися щось нове один про одного  і, можливо, побачити свою дитину ( або одного з батьків) в іншій ролі і в іншій якості.

Ми вміємо створювати простір!

В центре

Дитячий розважальний центр DREAM LAND в Києві – один із найбільших за площею в Україні (понад 7000 м²). Тутешня батутна арена налічує 82 батути, є дві поролонові ями, спортивний майданчик, надувні гірки, сухий басейн, каруселі, лабіринт, тролей, атракціони «Гармати», «Смуга перешкод», «Щасливчик», «Аерохокей», «Містечко» з електромобілями тощо.

В центре

Особенности проведения праздников в развлекателном центре:

 

  • Большой выбор развлечений от игровых автоматов до детской дискотеки.
  • Возможность пригласить большое количество детей и костюмированных героев, что способствует веселой игровой атмосфере.
  • Вам не надо заниматься мелкими хлопотами, которые могут превратиться в неприятные заботы: перемыть всю посуду, убраться после пронесшегося урагана. Всем этим займется администрация центра, а вы сможете отдохнуть на празднике своего ребенка.
  • Наличие специально оборудованных под праздник детских зон, декораций, музыки и праздничной атмосферы.
В центре

Дитяча Планета в Києві – це дитячий розважальний комплекс для активного відпочинку Ваших дітей, в якому більш ніж 1500 м² облаштовано спеціально для розваг, відпочинку, а також для того, щоб влаштувати Вашій дитині незабутній День Народження чи будь-яке інше свято. Величезна батутна зона, багатоповерховий лабіринт, поролонова яма, – все це, а також велика кількість інших аттракціонів чекають Вас на території Дитячої Планети в Києві. Для проведення тематичних свят облаштовані тематичні кімнати, а також можливість заказу професійного аніматора або фотографа. Кафе на території Дитячої Планети в Києві пропонує Вам та Вашим дітям шедеври української, європейської, японської та італійської кухні за доступними цінами, а також солодощі, виробництва власної кондитерської майстерні. Відвідайте Дитячу Планету в Києві вже СЬОГОДНІ!

В центре

В ТРЦ GULLIVER ВІДКРИТО ЧУДЕСНУ КРАІНУ З КАЗКОВОЮ НАЗВОЮ

“ГУЛІВЕРІЯ”. “ГУЛІВЕРІЯ” - ЦЕ СУЧАСНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ДІТЕЙ,

ДЕ МАЛЮКИ ТЕПЕР ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ПРОВОДЯТЬ ЧАС. ІННОВАЦІЙНІ

АТРАКЦІОНИ, ЗАПЛУТАНІ ДОВЖЕЛЕЗНІ ЛАБІРИНТИ, РОЗВАЖАЮЧІ АКТИВНІ

ІГРИ... ТАКИЙ ДАЛЕКО НЕ ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК СЮРПРИЗІВ, ЯКІ РАДУЮТЬ

МАЛЕНЬКИХ ВІДВІДУВАЧІВ ЦЕНТРУ “ГУЛІВЕРІЯ”.

Для заказа Дня рождения заполните форму заявки. Мы оперативно свяжемся с Вами для оформления заказа.